Punk Portál >> Fórum >> Általános >> Szórólap
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
faszért nem veszi kel az emberek a szórólapot!!!

Elejére << Előző < ... 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-28 14:34:05 (21)
Én nem szoktam elvenni. Sőt nagyhülyeség az egész, mert tényleg kurva nagy szemét van utána.. na de persze ez nem a szorolapozó emberek hibája...

© Proszkriptorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-28 14:22:52 (20)
Én kocsik között osztogattam Ördi barátommal, és a sofőrök mindig elfogadták. Alig volt aki nem. Bunkó viszont egyik sem volt. Miért gáz az, ha nem fogadják el?

© Juli*válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-28 13:30:43 (19)
egyébként ki tudja... egy idős nénit (jó annyira nem idős 50 éves kb.) érdekel vmi szar kiárusítás...

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-28 13:14:24 (18)
Érdekelte a szórólap :)))))

[előzmény (17)]

© Juli*válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-28 12:59:00 (17)
hihetetlen az, h valaki nem lusta...?? talán érdekelte a szórólap, nem tom menj ki a móricz zsigmond körtérre és kérdezd meg tőle...
[előzmény (15)]

© nothing_is_eternalválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-28 12:41:48 (16)
na jó elhiszem.
[előzmény (14)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-28 12:40:35 (15)
Még így is hihetetlen, hogy egyesek letették a cuccot azért, hogy elvegyék a szórólapot.
[előzmény (14)]

© Juli*válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-28 12:39:01 (14)
örülök, h jobban tudod mint én... jah igazad van azt kihagytam a sztoriból, 2en voltunk...

© nothing_is_eternalválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-28 12:03:57 (13)
kamuzol
[előzmény (11)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-28 11:40:55 (12)
Én el szoktam venni, de azt utálom, mikor látják, hogy mindkét kezem tele van, és még elém állnak, meg oda nyújtják a kezüket, hogy nehogy el tudjak haladni mellettük.

© Juli*válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-28 11:35:02 (11)
én mindig elfogadom... na jó majdnem mndig...2 hete egy srác akinek ismertem a haverját megkért, h szórólapozzak mielőtt elmegyünk a koncertre... egy 10 cm-s köteg elfogyott 8-10 perc alatt... gyorsan ment, mindenki elvette akinek tele volt a keze az pedig mindent letett, h el tudja venni...

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-28 11:23:18 (10)
regebben nem volt divat a koncertes szorolapot asztalra kibaszni. csakis kezbe adtunk. most mar lustabbak a promoterek.

az egesz szorolapozas dolgot felsobb szinten kene betiltani. igaz ezzel csomo embert fosztanank meg munkalehetosegtol. nem tudom, mi a megoldas.

azokat viszont legszivesebben fobelonem, akik penzes szart nyomnak a kezembe, probalom elvenni, erre o meg huzza vissza, es elkezd magyarazni, h ennyi meg annyi. szerencsere mar rajottem, hogy ami 2 lapnal vastagabb, azt nem szabad elfogadni. tovabbi arulkodo jel, ha van egy mappa is a kezeben egy papirral. rohadekok. kivancsi lennek, az ilyen "jotekony" celokra gyujtott penzek hova jutnak. akkor mar inkabb veszek 3 kepeslapot az Uniceftol, az tenyleg oda megy, ahova kell (remelem).
[előzmény (9)]

© nothing_is_eternalválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-28 09:35:56 (9)
még a koncertes szarólapokhoz hozzáfűzném, hogy én nem raknám ki a pulthoz, meg asztalokhoz a klubban, hanem csak a pénztárnál lenne szórólap. A hely többi részén a4-es méretben hírdetném a koncerteimet. és mikor vége a bulinak az emberek mennek ki mondjuk cigizni (ugye kimentek cigizni és nem bent rondítjátok a levegőt...), akkor a "sodrásba" állva a kezükbe adni, hogy rakják el. ha meg nem kérik akkor megmarad másnak. így egy csomó költséget megtudna takarítani a szervezőség.
[előzmény (8)]

© nothing_is_eternalválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-28 09:31:47 (8)
én is csináltam ilyen melót. szoláriumot szórtam, és jó nőknek kellett adni. egyszer egy nyanya látta, hogy osztogatom a lapot, de én nem akartam neki adni. igazából kiváncsi voltam, hogy mi lesz a reakciója. a tippem bejött. DE NEKI AZÉRT IS KELL, MERT Ő IS EZ MEG AZ. mosolyogva adtam neki is. :-D

mostanában nem veszem el. mert eléggé idegesítőek tudnak lenni ezek. szerintem igazi pocsékolás a szórólapozás. meg se nézi a legtöbb ember és olyan dzsuvát hagy ott maga után, hogy az nem igaz. szerintem tök állat megoldás lenne ilyen spéci kukák felszerelése... De nem is folytatom, úgy is tudjátok mire gondolok.

Igazából nekem a koncertes szórólapokkal is gondom van. Az ember bazzeg lefénymásol mondjuk 150 db-ot, egy estéje rámegy a szétvagdosással, hogy ne igénytelen gyűrött, ferdén vágott szaron reklámozza a buliját(vagy más koncertjét, hello Tibi :-D), erre mit lát? Az egész klubban lehet látni a szarólapjait, csak nem az embereknél, hanem a földön. Ilyenkor elgondolkozok, hogy van értelme bárminek is, ha ilyenek vagyunk mi is ebben a kis világunkban? NINCS! ENNYIT!

SZÓVAL A SZÓRÓLAPOT TESSÉK ELFOGADNI ÉS UTÁNA NEM A SZEMETESBE, HANEM RÖGTÖN MÉG AZ ALULJÁRÓBAN ELDOBNI, HOGY LEGYEN MUNKÁJA AZ UTCASEPRŐNEK IS!!!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-28 05:26:09 (7)
Ha azt nézzük, hogy képtelenség nyugodtan végigmenni egy aluljárón anélkül, hogy ne állják el az utadat mindenféle kunyerátorok, aláírásgyűjtők, zugárusok, érthető, hogy nem mindenki fog empatikan reagálni és inkább zaklatásnak veszi, mint az ajtaján becsöngető jehovás pöcsöket. Ha jó kedvemen vagyok, elveszem, ha nem, akkor nem, szerintem ezzel sokan így vannak.

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-28 00:46:22 (6)
Én osztottam szórólapot, tudom milyen érzés az mikor szarért hugyért egész nap unatkozol, de legalább tescoba voltam ahol meleg van és azért elég doka járnak, meg a lottózós arc aki ott dolgozott elvett egy csomót, na lényeg a lényeg hogy azóta mindig elveszem

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-27 22:26:11 (5)
én is mindig elveszem, ránézek és általában dobom is a kukába.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-27 22:23:07 (4)
mindig elfogadom. nem baj hogy minden nap ugyanolyat adnak a blahán. én kedves vagyok, és még meg is köszönöm.
[előzmény (1)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-27 21:53:17 (3)
hehe, mi egyszer egy havercsajjal a BME es az ELTE kozott ingaztunk es ez ERSTEbankos kis epuletegyuttes arkadja alatt kb 6* haladtunk el. ket egyetemista srac mindig adott szorolapot, mi meg mindiog elvettuk, avegen mar nagy vigyorgas volt mindket fel reszerol, meg a sracok mar huszasaval adtak a szorolapokat... volt egy jo napjuk.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-27 21:50:48 (2)
Ezen mar vitaztam annakidejen egy ex-osztalytarsammal. Az igaz, hogy nem jo dolog tamogatni a tok felesleges reklamokat, a kornyezetszennyezo cuccokat, amit el sem olvasnak az emberek, csak kibasszak a gecibe. En mindig el szoktam venni, mert tudom, milyen kis szar penzert dolgozik az a szerencsetlen, aki szorolapot oszt.

© maxwell murderválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-27 21:48:30 (1)
mi a kurva istenért nem lehet elvenni azt a kurva szórólapot?
mibe tellik?elveszed és kidobod!
ott áll bazdmeg egész nap hogy pár ezrest hozzávágjanak.a szerencsétlen még meg is köszöni ha elveszed...
VEGYÉTEK EL A SZÓRÓLAPOT!!!



Elejére << Előző < ... 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14